inwestycja w siebie

Każdy Coach pracuje na swój własny indywidualny sposób. Przed podjęciem decyzji o wyborze Coacha warto się dowiedzieć, czy rodzaj jego pracy i sposób w jaki tworzy przestrzeń do relacji coachingowej jest dla Ciebie odpowiedni. Im więcej będziesz wiedzieć na ten temat tym lepsze będą efekty Waszej wspólnej współpracy.

Aby przekonać się, że mój sposób pracy jest odpowiedni dla Ciebie zapisz się na bezpłatną sesję wstępną. Poznasz na niej zasady coachingu i będziesz mógł spróbować pracy coachingowej ze mną.

Sesja wstępna trwa około 30 – 45 minut.

Ilość sesji zależna jest od Twoich potrzeb. Z mojego doświadczenia wynika iż zazwyczaj potrzeba od 6 do 10 sesji aby proces coachingowy związany z konkretnym celem zakończył się sukcesem. Jeśli zdecydujesz się na współpracę ze mną, to na sesji wstępnej opracujemy plan działania – jak często będziemy się spotykać, gdzie i przez jak długi czas.

Inwestycja w siebie:
1 sesja – 140 PLN (1h)
Sesja Skype – 120 PLN (1h)

Czujesz się już zmotywowany do kontaktu ze mną ? 😉 Już prawie? 😉 Zobacz ten filmik 😉


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/dakesujwua/domains/terazcoach.pl/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405